Działka budowlana Kopaniec
Kopaniec, dolnośląskie
- 450 000 zł
- 3 049 m²
- 147,59 zł/m²
Marcin Treter
Skontaktuj się
Działka budowlana Kopaniec
Kopaniec, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Kopaniec
Zaktualizowane: 13 maja 2026
450 000 zł 3 049 m² 147,59 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 450 000 zł (147,59 zł/m²)
- Działka: budowlana, 3 049 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: HUB. broker, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 11761295
Lokalizacja
- Adres: Kopaniec, Stara Kamienica, karkonoski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni: 3 049m2 (+udział w drodze) położona w malowniczej miejscowości Kopaniec w powiecie karkonoskim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod dom całoroczny, drugi dom w górach lub inwestycję związaną z usługami turystycznymi.
Nieruchomość oferuje widok na Kotlinę Jeleniogórską, a jednocześnie dogodny dojazd do najważniejszych punktów regionu. (...)
731 393...
731 393 938